Збереження юного потенціалу держави – одна з важливих задач сьогодення

383

Хочемо подякувати Федерації легкої атлетики України, зокрема Іоланті Хропач і Олексію Сердюченко,  що своїми великими зусиллями в цей час намагаються не лише забезпечити участь наших спортсменів на міжнародних змаганнях, а й піклуються і вишукують можливості зберегти наше юне покоління спортсменів і створити для них місця і умови для подальшого навчання і продовження тренувань для підготовки до майбутніх міжнародних стартів! Дякуємо!

Так нещодавно співробітники Київського міського відділення (філії) КФВС МОН сприяли вивезенню групи учнівської молоді з Києва і Київської області до більш безпечних місць, підготовлених ФЛАУ для їх перебування і тренувань. Дякуємо Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за наданий транспорт і пальне.

Сподіваємось, що наші юні легкоатлети встигнуть підготуватися і продемонструвати вдалі результати на Всесвітній літній Гімназіаді, що повинна відбутися у травні у м. Гренобль (Франція).

Участь нашої учнівської збірної в цих змаганнях є можливою завдяки тісній співпраці Української федерації учнівського спорту (президент – Роман Греба), Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (голова – Вадим Стеценко) з організаційним комітетом змагань та ISF (Міжнародною федерацією учнівського спорту) та її президентом Laurent Petrynka, який повідомив, що ISF  готова фінансово забезпечити участь наших школярів у цих змаганнях!

Щиро дякуємо всім за підтримку і турботу про юне покоління сміливих українців! НІ ВІЙНІ! СЛАВА УКРАЇНІ! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів