Збірна Києва – срібний призер ХІV Літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ (керугі)

2145

4–5 квітня 2019 року у місті Івано-Франківськ відбулися змагання ХІV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ у програмі «керугі».

Збірна команда міста Києва виборола ІІ загальнокомандне місце. Спортсмени продемонстрували свою майстерність та чудову витримку, завоювавши чотири золотих, три срібних та п’ять бронзових нагород, поступившись лише команді Харківської області одним золотом.

Путівки для участі у Всесвітній Універсіаді, що з 3 по 17 липня цього року відбудеться у м. Неаполь (Італія), завоювали столичні спортсмени-студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України Ерко Владислав (74кг) і Собко Вікторія (53 кг), що тренуються під керівництвом головного тренера студентської збірної команди України Валерія Брунса, а також Пипоть Ірина (73кг), яку тренує Заслужений тренер України Олег Нам. Також студент КНУ імені Тараса Шевченка Запухлий Дмитро (тренер Віктор Боклан), виборов золота у ваговій категорії 87+ кг, що дає йому можливість стати учасником Всесвітньої Універсіади.

Вітаємо наших переможців та призерів змагань! Бажаємо підкорення нових спортивних вершин і вдалих виступів!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів