Змагання з футзалу серед студентів ЗВО ІІІ-ІV р.а. Донецької області

604

З 18 по 20 травня 2021 року в приміщенні ФОК Донбаської державної машинобудівної академії відбулися обласні змагання Чемпіонату Донецької області з футзалу серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації).

Із вітальним словом до учасників звернувся головний спеціаліст Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максим Сорока. Побажавши вдалої гри, він відкрив змагання.

За підсумками зіграних матчів кращими стали представники Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ). Друге місце посіли господарі майданчику – команда Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА), а третє – студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА).

Кращий гравець змагань – Микита Гаврик (ДДПУ).

Кращий нападник – Ярослав Мальований (ДДПУ).

Кращий захисник – Олексій Беспалов (ДДМА).

Кращий воротар – Євгеній Максименко (ДДПУ).

Команди переможців та призерів змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів