Інноваційний підхід до спортивних змагань у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства

769

У Київському державному коледжі туризму та готельного господарства з 22 по 26 лютого триває «Тиждень спорту», під час якого заплановано проведення різноманітних змагань та фізкультурно-оздоровчих заходів за участі студентів і викладачів коледжу.

23 лютого на стадіоні коледжу відбулись змагання під назвою «ГЕОГРАФІЧНИЙ БІАТЛОН», що продемонстрували новий інноваційний підхід викладачів до проведення спортивних змагань з використанням інтегрованого підходу, об’єднання знань студентів з географії і прояв їх фізичних можливостей.

Ідея такого об’єднання виникла у викладача географії Лихманського Б.В. і була з задоволенням підтримана кафедрою фізичного виховання під керівництвом завідуючого кафедри Володимира Дехтяря. Співробітники кафедри запросили на захід начальника Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України Сергія Бобровника, скориставшись нагодою власні сили у змаганнях випробував і він.

Суть змагань як і в біатлоні полягала в змаганнях на швидкість і влучність, тільки замість пострілу учасник повинен був дати влучну відповідь на питання географічної тематики (назвати столицю держави, найбільшу річку тощо). Лижні перегони на дистанції 500 м складалися з двох кіл по 250 м, а між ними питання. Якщо відповідь на географічне питання не була вірною, то на учасника очікувало штрафне коло довжиною 25 м. В змаганнях брали участь команди різних груп першого курсу коледжу, по чотири студенти від групи. 

За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:

І місце посіли: 11 ГРС (РО) Коралін Катерина, Афіновський Дмитро;

ІІ місце посіли: 11 ФБС Руда Єлізавета, Сердюк Євген; 

ІІІ місце посіли: 11 ХТ Тихонова Альона, Резніченко Дмитро.

Переможці змагань були відзначені дипломами.

Це був інтелектуальний та спортивний захід, що об’єднав студентів і викладачів, які дружньо вболівали і підтримували учасників забігу.

Київське міське відділення КФВС МОН висловлює слова подяки викладачам коледжу за чудову ідею, організацію і проведення інноваційного спортивного зимового свята серед студентських команд. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів