Команда Київської області посіла третє місце на Чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат

383

З 22 лютого по 1 березня в Львівській області на спортивній базі «Тисовець» пройшов чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат. 180 учасників з одинадцяти регіонів України виборювали звання найсильніших юних лижників країни. В загальнокомандному заліку збірна команда Київської області посіла ІІІ місце, пропустивши вперед команди Сумської та Чернігівської областей. 

Так, чемпіонкою України серед дівчат у вікової групі 2007/2008 років народження в гонці на 3 км вільним стилем стала Надія Пономаренко (КО ДЮСШ, тренери Володимир та Тетяна Попови). 

Призерами змагань в особистих гонках стали:

серед дівчат 2003/2004 р.н. дві бронзові нагороди в гонках на 5 км класичним стилем та на 7,5 км вільним стилем здобула вихованка Броварського спортивного фахового коледжу Анастасія Іванченко;

серед юнаків 2005/2006 р.н. бронзову нагороду в спринтерській гонці вільним стилем виборов вихованець Броварського спортивного фахового коледжу Олексій Осадчий.

В спринтерській естафеті вільним стилем серед юнаків 2005/2006 р.н. срібло вибороли Олексій Ільницький та Денис Садовський, бронзу – брати  Андрій та Олексій Осадчі (всі учні Броварського спортивного фахового коледжу).

У першій день весни і останній день змагань срібло в змішаній естафеті в групі юнаків та дівчат 2003/2004 р.н. завоювали Артем Казарян (ДШВСМ), Анастасія Іванченко (Броварський спортивний фаховий коледж), Павло Пелепей та Анастасія Терещенко (Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту).

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів