Королева спорту серед здобувачів  закладів професійної (професійно-технічної) освіти

208

На виконання ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч» 17-18 жовтня 2023 року на стадіоні «Буковина» відбулися змагання з легкої атлетики (юнаки, дівчата) в залік обласних Спортивних ігор серед здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. В змаганнях взяли участь команди 15 закладів освіти.

Учасників змагань привітав начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В командному заліку серед юнаків: перше місце посіла команда Чернівецького професійного машинобудівного ліцею (тренер Куций П.П.), ІІ місце здобувачі освіти Чернівецького професійного автомобільного сервісу, третіми – збірна команда Чернівецького професійного училища радіоелектроніки. Серед дівчат: перше  місце – Чернівецьке вище комерційне училище Державного торговельно-економічного  університету (тренер Кочурка О.С.), ІІ місце здобувачі освіти Вищого професійного училища № 3 м. Чернівці, третє – професійно – технічне училище № 8 м. Чернівці.