Медальні здобутки Волинських школярів

542

У відповідності до Регламенту про проведення V літньої Гімназіади України з боксу серед школярів закладів загальної середньої освіти 2008-2010 років народження у м. Умань Черкаської області відбувся фінальний етап змагань, до якого долучилось близько 350 юних спортсменів.

Волинську область представляли 18 юнаків і дівчат, учнів ЗЗСО з Горохівської, Рожищенської, Луцької, Володимирської та Ківерцівської міських територіальних громад, які виборювали першість серед юнаків у 16-и, а серед дівчат у 13-и вагових категоріях.

За підсумками цікавих і виснажливих поєдинків юні волиняни вибороли 3 золотих, 2 срібних, 4 бронзових медалі. Зокрема:

Лопушенко Марія (Рожищенська МТГ) – 46 кг

У загальнокомандному заліку збірна команда школярів Волині посіла 8 місце серед 25 областей, які взяли участь у V літній Гімназіаді України, переможці і призери змагань отримали шанс представляти Волинь у складі збірної команди школярів України на Всесвітній Гімназіаді, яка відбудеться у серпні цього року у Ріо-де-Жанейро.

Волинське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України