Міжнародний податковий конгрес було проведено на Київщині

928

12 грудня в м. Ірпінь у приміщенні Університету державної фіскальної служби України відбувся міжнародний податковий конгрес “Управління публічними фінансами та проблеми забезпечення національної економічної безпеки”, в якому взяли участь представники Рахункової палати, Державної податкової та митної служби, науковці, економісти з України та 5 країн Європи.

В рамках проведення конгресу відбулися селекційні засідання з напрямів діяльності університету. Зокрема, під час проходження панельної дискусії “Перспективи розвитку єдиноборств в Україні”, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко, проінформував у своєму виступі про основні підходи щодо розвитку єдиноборств в дитячо-юнацьких спортивних школах системи освіти Київської області.

За рекомендаціями проведеного круглого столу будуть відпрацьовуватися питання щодо покращення співпраці Всеукраїнських та обласних федерацій з різних видів єдиноборств та ДЮСШ системи освіти, де діють зазначені відділення.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів