На Сумщині відбувся обласний навчально-методичний семінар для вчителів фізичної культури ЗЗСО 

308

На базі Сумського державного університету 3 березня 2023 року відбувся обласний навчально-методичний семінар для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Сумської області «Впровадження Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів Cool Games в закладах загальної середньої освіти».

Ініціаторами заходу були Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, керівник відокремленого підрозділу Громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» у Сумській області Вікторія ГРОБОВОА привітала учасників заходу та побажала плідної праці.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим СТЕЦЕНКА долучився до участі у семінарі в онлайновому режимі та презентував для учасників стратегію розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти 2023-2024.

У заході взяв участь і керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна Студентська спілка України» у Сумській області, голови вченої ради Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ

Метою семінару було підвищення фахової компетентності вчителів фізичної культури, упровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичної культури в закладах загальної середньої освіти, збільшення рухової активності, залучення до системних занять фізичною культурою в умовах воєнного стану та популяризація варіативного модуля Cool Games. 

У семінарі взяло участь майже 200 осіб, основна складова яких учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти Сумської області.

Учасники ознайомитися з особливостями реалізації варіативного модулю Cool Games навчальної програми «Фізична культура. 5-6 класи», досвідом роботи, як саме можна використовувати та запроваджувати модуль Cool Games на уроках фізичної культури, з організацією та проведенням обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games».

Начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ проаналізував упровадження та застосування модулів на уроках фізичної культури в закладах загальної середньої освіти Сумської області.

Практична частина заходу розпочалася із загальної руханки, яка поповнила заряд енергії та позитиву для учасників.

Після чого вчителі фізичної культури Ірина ЧАШКО (Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 імені Б.Берестовського) та Микола НЕГРІЙ (Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області) провели навчально-практичне заняття із упровадження модуля Cool Games та особливості проведення змагань з його використанням.

Учасники заходу мали змогу особисто позмагатися в естафетах та на власному досвіді переконатися, що нові активності, особливо з використанням цікавого обладнання, сприяють розвитку швидкості, спритності, витривалості, координації рухів, швидкісно-силових якостей, формують почуття колективізму, командний дух, бажання перемагати, естафети легко впроваджуються, не потребують спеціальних умов і мають широкий діапазон для творчості.

За підсумками семінару учасники отримали відповідні сертифікати. Учителі вказали на необхідність та актуальність організації подібних заходів попри виклики сьогодення, що сталися через збройну агресію російської федерації. 

Виховання та розвиток здорового активного покоління і є майбутнє нашої держави!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів