На Волині відбулась презентація магістратури спеціальності «Фізична культура і спорт»

1425

У Луцькому національному технічному університеті відбулася презентація магістратури спеціальності «Фізична культура і спорт». На презентації були присутні: ректор згаданого університету Петро Савчук, начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Манахін, директор Департаменту сім’ї молоді та спорту Луцької міської ради Олексій Веремійчик, керівники спортивних шкіл Луцька, очільники федерацій, провідні спортсмени області, викладачі кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я. Відтак, гості мали нагоду висловити свої поради та сподівання, аби підготовка фахівців у галузі фізичної культури і спорту була якісною та ефективною.

Ректор Луцького НТУ Петро Савчук зазначив, що фізична культура і спорт нині дуже актуальний напрямок, завдяки якому можна готувати фахівців високої кваліфікації, що уже цьогоріч магістратура може прийняти 30 студентів денної та заочної форми навчання із забезпеченням не менше 5 державних місць.

Обговорюючи проблеми сучасного спорту та виклики у галузі, своїми думками та порадами, щодо якісної підготовки фахівців магістратури і перспективами розвитку студентського спорту поділилися начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН Олександр Манахін і директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексій Веремійчик.

Тренери внесли свої корективи у напрацьовані навчальні плани за спеціальністю та пообіцяли сприяти освітньому процесу і підготовці студентів магістратури Луцького НТУ за спеціальністю «Фізична культура і спорт».

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів