На Волині відсвяткували 30-річчя НОК України

1020

21 грудня Волинське обласне відділення (філія) спільно з ВНОК України у Волинській області організували на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні урочистості з нагоди святкування в області 30-ї річниці з дня створення НОК України та 25-річчя Відділення НОК України у Волинській області.

У заході взяли участь представники влади, голови федерацій з олімпійських видів спорту, директори ДЮСШ, провідні тренери, учасники Всесвітніх універсіад, Олімпійських ігор у Пекіні, Лондоні, Ріо-де-Жанейро: Іван Банзерук, Ірина Климець, Надія Боровська. 

Зі словами привітання і коротким звітом за 2020 рік до присутніх звернувся голова відділення НОК України, заслужений тренер України Роман Карпюк і вручив почесні грамоти ветеранам олімпійського руху на Волині, учасникам олімпійських ігор, їх тренерам та меценатам.

Долучились до привітань з нагоди свята перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, депутати обласної ради Людмила Стасюк, Віктор Галан-Влащук, ректори закладів вищої освіти Анатолій Цьось, Ірина Вахович та вручили відомчі нагороди.

Від імені спортсменів присутніх привітала триразова учасниця Олімпійських ігор легкоатлетка Надія Боровська.

Під час урочистостей присутніх вітали учасники художньої самодіяльності Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні та оркестр Луцького прикордонного загону.

Завершилось свято вертепом та виконанням різдвяних колядок.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів