Нарада фахівців і тренерів з дитячих шахів відбулась у Департаменті молоді і спорту КМДА

252

16 березня представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були присутні на нараді Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з фахівцями та тренерами з шахів щодо проведення дитячих змагань у поточному навчальному році.

У нараді, що була скликана за ініціативи Івана Захарчука, судді національної категорії, завідувача кафедри фізичного виховання МАУП, президента ГО «Спортивний клуб «Інтелект, краса, сила столиці України», взяли участь фахівці і тренери ДЮСШ та дитячо-юнацьких шахових клубів м.Києва. головний спеціаліст Департаменту молоді та спорту КМДА Тетяна Стекольщікова та представники Київського міського відділення КФВС МОН – начальник Сергій Бобровник та Оксана В’яла. 

Було розглянуто ряд питань щодо існуючих складнощів в плануванні і організації дитячих змагань, їх тривалості і обрання місць проведення. Також було обговорено проведення спортивних і масових заходів з шахів у місті Києві в 2021 році. Де головним питанням стало визначення строків проведення чемпіонатів м. Києва з шахів серед дітей віком до 8 років (21-25 квітня) та до 10 років (21-25 травня).

Всі мали змогу висловити свої думки щодо висвітлених питань, зокрема Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, запропонував затверджувати регламенти проведення дитячих змагань з шахів сумісно Департаментом молоді та спорту та Департаментом освіти і науки КМДА, що значно полегшить і можливість обрання місць проведення змагань і збільшить участь школярів у змаганнях, а також зауважив, що важливим в умовах сьогодення є дотримання кількості дітей, які беруть участь у змаганнях з урахуванням площі приміщення.

Іван Захарчук наголосив на доречності створення тренерської ради з дитячих шахів міста Києва. Рибченко Олександр Іванович, керівник секції з шахів в столичному підлітковому клубі «Бригантина», вніс пропозиції щодо складання календарних планів проведення змагань з шахів та необхідності чітко слідувати віковим категоріям учасників.

Загалом нарада була проведена на високому організаційному рівні. Від фахівців в обговореннях лунали доречні пропозиції та корективи, які будуть взяті на озброєння при організації та проведенні змагань. Сподіваємось, що популяризація та розвиток шахів в Україні будуть важливим аспектами не лише на різноманітних нарадах, а й в навчальному процесі, адже наші спортсмени постійно підтверджують свій високий клас і майстерність на різноманітних турнірах.

Щирі слова вдячності Івану Романовичу за запрошення до участі в нараді.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів