Обласна Гімназіада з флорболу пройшла у Чернівецькій області

121

З метою урізноманітнення рухової діяльності учнівської молоді та популяризації нового виду спорту, за сприяння Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та голови Чернівецького обласного осередку хокею на траві Олександра Мрихіна 22 березня 2023 року на базі Чернівецької ЗОШ №31 пройшла обласна Гімназіада з флорболу, у якій взяли участь школярі закладів загальної середньої освіти області. 

 Флорбол – динамічна та захоплива гра, яка не залежить від пори року та погоди за вікном. Все, що треба для гри – кілька друзів, ключки та м`яч. Цей від спорту активно розвивається зараз на Буковині, адже це-чудова гра для змішаних команд і школярів, за своєю суттю – безпечна. Ми залучаємо учнів до гри у флорбол, щоб розвивати їхню фізичну підготовленість , самоконтроль і вміння працювати в команді,- зазначив на відкритті начальник Чернівецького обласного відділення КФВС МОН України Корнелій Жукотинський. 

 Перше місце у змаганнях виборола команда Чернівецького закладу загальної середньої освіти №31 – 1. Другу сходинку посіли також учні Чернівецького закладу загальної середньої освіти №31 – 2, третю – Чернівецький заклад загальної середньої освіти №33.   

Усі переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та федерації рукопашного бою Чернівецької області. 

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів