«Олімпійський урок» до Міжнародного дня студентського спорту в Хмельницькому університеті економіки і підприємництва

131

Регіональний олімпійський осередок організував спортивно-пізнавальний захід для студентів та викладачів Хмельницького університету економіки і підлриємництва до Міжнародного дня студентського спорту.           

В гості до навчального закладу завітав перший заступник голови відділення  Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області. Досвідчений краєзнавець подільського спорту в актовій залі провів для понад 100 студентів цікавий пізнавальний захід, під час якого розповів про олімпійський рух, акцентувавши увагу на вітчизняних атлетах, виступах олімпійців Хмельниччини на престижних міжнародних форумах, в тому числі Всесвітніх універсіадах.

В ході лекції згадав про найвагоміші досягнення титулованих студентів-олімпійців вищих навчальних закладів області, зокрема веслувальників Сергія Нагорного, Дмитра Янчука, фехтувальниць Ольги Жовнір, Галини Пундик та Аліни Комащук, важкоатлетаТимура Таймазова, про сквер студентам-олімпійцям Хмельницького національного університету на вулиці Інститутській, естафету олімпійського вогню шляхами і насененими пунктами області напередодні Ігор ХХІІ Олімпіади, надав  поради щодо ведення здорового способу життя.

Присутні мали змогу ознайомитись з деякими олімпійськими символами, долучитись до імпровізованої естафети олімпійського вогню з запаленим смолоскипом, переглянули відеоролик «Спортивне життя студентів УЕП».

Найактивніші учасники Олімпійського уроку отримали подарунки. А щоб згадка про цю зустріч залишилась на довше, усі присутні зробили спільне фото.

За інформацією першого заступника голови Відділення НОК України у Хмельницькій області Віктора ФЛЕНТІНА

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів