Онлайн Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) «пумсе»

889

В останній зимовий тиждень в онлайн форматі відбувся Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) «пумсе».

Загальне керівництво та проведення змагань здійснювали Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та, безпосередньо, ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України».

В змаганнях брали участь здобувачі вищої освіти денної форми навчання університетів, академій, інститутів та коледжів у структурі закладів вищої освіти незалежно від відомчої підпорядкованості і форм власності з шести областей України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Полтавської, Київської та міста Києва. Київ на змаганнях представляли 13 учасників – учні 11 закладів загальної середньої освіти столиці.

Змагання відбувались в особистому і командному заліках згідно правил з «ПУМСЕ» Всесвітньої федерації тхеквондо ВТФ серед юніорів і кадетів, де столичні школярі продемонстрували свої неабиякі навички та вміння, що й відобразилось в турнірній таблиці, де наші спортсмени зайняли весь п’єдестал пошани, особливо серед юніорів. Місця п’єдесталу розподілились наступним чином.

Юніори юнаки: І місце – Полянський Давид, ІІ місце – Покровський Андрій, ІІІ місце – Плакса Олег та ІV – Шишков Іван. 

Серед дівчат: І місце – Марченко Діана, ІІ та ІІІ місця Лавренюк Вікторія та Лавренюк Ксенія відповідно, ІV місце – Харченко Аліна.

 В парних виступах: золоті нагороди вибороли Полянський Давид та Лавренюк Вікторія, срібло – Покровський Андрій та Марченко Діана, бронза дісталась Плаксі Олегу та Харченко Аліні і почесне ІV місце посіли Шишков Іван та Лавренюк Ксенія.

У виступах серед кадетів призові місця вибороли: ІІ місце – Сиротюк Роман, ІІІ – Воронін Євген та ІV – Грома Дмитро.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним початком сезону!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів