Першість з шахів серед студентів коледжів та технікумів завершилась у Києві

900

10 грудня на базі Міжрегіональної академії управління персоналом відбулись змагання з шахів серед студентських команд коледжів та технікумів м. Києва. За головні нагороди між собою змагалися 48 учасників з 16 закладів вищої освіти столиці І-ІІ рівнів акредитації.

Відкрили урочисту частину змагань головний суддя, суддя національної категорії, завідувач кафедри фізичного виховання Міжрегіональної академії управління персоналом Захарчук Іван Романович, заступник начальника Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кудинська Жанна Вікторівна і головний секретар змагань, викладач кафедри фізичного виховання МАУП Рибченко Олександр Іванович, які побажали учасникам впевнених ходів, безсумнівних перемог, вдалих комбінацій на дошці та в житті.

За підсумками змагань кращою стала команда Київського коледжу комп’ютерних технологій НАУ. Друге місце посіли студенти Київського коледжу інженерії та управління. Третє почесне місце завоювали представники Київського коледжу легкої промисловості. 

Команда переможець і призери змагань та їх тренери-викладачі були нагороджені дипломами відповідних ступенів Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, медалями та кубками, наданими МАУП і Київською шаховою Федерацією. Також команди, які зайняли перші 10 місць були нагороджені книгами, які надала ГО Спортивний клуб «Інтелект, краса, сила столиці України».

Вітаємо переможців, призерів і учасників змагань та бажаємо перемог у майбутньому.

Щиро дякуємо адміністрації Міжрегіональної академії управління персоналом, в особі заступника Голови Наглядової ради Ростислава Щокіна, Київській шаховій Федерації, в особі її президента Оксани Возовик та
ГО Спортивний клуб «Інтелект, краса, сила столиці України», в особі її засновників Івана Захарчука та Андрія Лішенка за небайдужість, підтримку і розвиток шахового спорту та активну участь в організації і проведенні змагань.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів