Семінар-практикум «COOL GAMES» проведено на Волині

1758

Згідно пріоритетів діяльності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відповідно до спільного плану заходів Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти з метою впровадження інноваційних підходів до організації фізичного виховання у закладах загальної середньої освіти в умовах реалізації концепції НУШ 5 грудня 2019 року на базі ЗЗСО «Ліцей № 1» м. Ковеля відбувся обласний семінар-практикум на тему: «Популяризація здорового способу життя через впровадження в освітній процес Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «COOL GAMES».

Обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «COOL GAMES» відбудеться 21-23 грудня на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Герої Небесної Сотні. Особливістю “Cool Games” є те, що ці ігри не потребують спеціальної підготовки учасників. Одна з головних цілей проведення змагань – започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для учнівської молоді – зазначив начальник Волинського обласного відділення (філії) КВФС МОН Олександр Манахін

Теоретичні питання методики навчання фізичної культури розкрив у виступі Олег Дикий, завідувач кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО, кандидат педагогічних наук.

Із системою проведення змагань обласного етапу «Cool Games», переліком активностей заходу ознайомила присутніх Ольга Кошарук, суддя всеукраїнського етапу «COOL GAMES». 

Під час майстер-класу який провела Ольга Кошарук, учасники семінару мали можливість ознайомитись та обговорити особливості виконання естафет обласного етапу «COOL GAMES». 

На завершення учасники семінару подякували організаторам та господарям заходу, відзначивши актуальність та своєчасність розглянутих питань, інформативну наповненість заходу, адже сьогодні збільшення рухової активності, залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою, популяризація здорового способу життя має стати ключовим пріоритетом нашої держави.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів