Семінар-практикум для вчителів фізичної культури провели на Рівненщині

350

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провели 21 лютого 2023 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти семінар-практикум для вчителів фізичної культури за новою модельною програмою по модулю Cool Games з метою підготовки суддівської колегії для обслуговування змагань у Рівненській області. У межах семінару-практикуму вчителі практично випробували ігрову діяльність фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» та набули практичних навиків для проведення змагань.

Програму заходу представив начальник Рівненського відділення (філії) – Олександр Алексійчук, також з вітальним словом звернулася ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Алла ЧЕРНІЙ.

Семінар проводив вчитель фізичної культури Крупецького ліцею Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області – Пагуба Микола Миколайович, який має багаторічний досвід та досвід головного судді Всеукраїнських змагань Cool Games. Також до заходу були залучені студенти Рівненського державного гуманітарного університету. По завершення семінару слухачі отримають електронний сертифікат учасника.

На захід зібралися 35 вчителів фізичної культури, які представили 19 шкіл Рівного.

Щиро дякуємо співорганізаторам та всім учасникам.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів