Спартакіада з армспорту cеред ЗПТО пройшла на Рівненщині

1012

Армспорт один з найбільш видовищних видів програми Спартакіади Рівненщини, який щорічно привертає до себе увагу більшості навчальних закладів. Цього року 81 спортсмен (юнаки та дівчата) виборювали нагороди в шести вагових категоріях.

Проте на початку заходу відбулось урочисте відкриття не лише змагань з армспорту, а й усієї Спартакіади ЗПТО Рівненщини. Традиційно на високому рівні цей захід проходить зусиллями керівництва, викладацького та учнівського колективів ДНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти, сервісу та дизайну».

На турнірі розігрувались нагороди як в особистому, так і в командному заліках. Майже у всіх вагових категоріях серед дівчат золоті нагороди, а з ними й кубок загального заліку, дістались спортсменкам ДНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти, сервісу та дизайну». Другими в загальному підсумку стали дівчата з Рівненського професійного ліцею, а на третій сходинці дівчата з Клеванського професійного ліцею.

У юнаків була значно вищою конкуренція як в окремих вагових категоріях так і в заліку навчальних закладів.

Таким чином найсильнішими стали учні Рівненського ВПУ №1, срібло в учнів Демидівського ВПУ №25, бронза в юнаків з Корецького ВПУ №24.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів