Спортсмени ЦШВСМ вдало розпочали 2021-й рік

638

Активним та доволі вдалим, на спортивні події, видався початок року для спортсменів ЦШВСМ.

Так, 9 січня відбулись ХХVІ всеукраїнські легкоатлетичні змагання в приміщенні «Різдвяні старти». Представники ЦШВСМ за підсумками змагань зуміли завоювати одразу кілька медалей:

• серед хлопців Дмитро Ніколайчук на дистанції 1500 м посів 2-ге місце, також 2-ге місце у Віктора Солянова на 60 м з бар’єрами;
  • серед дівчат Ярослава Ялисоветська була другою на дистанції 400 м, Поліна Міхеєва на 200-метрівці посіла 3 місце.

А вже з 30 по 31 січня у Сумах відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні, де не мав собі рівних на дистанції 60 м з бар’єрами, встановивши свій  особистий рекорд Віктор Солянов (7,90 сек.), посівши 1 місце!

Вітаємо рекордсмена із цим здобутком та зичимо ще більших перемог у майбутньому!

Також, у змаганнях прийняли участь від ЦШВСМ такі спортсмени: Ярослава Ялисоветська (400 м), Анна Солянова (60 м з/б), Дмитро Коробенко (200 м), Віталій Поліщук (3000 м).