Срібло першості Київської області з футболу

962

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки пройшла першість Київської області з футболу сезону 2018-2019 років серед команд юнаків 2008-2009 років народження в першій лізі. Команда Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Освіта-ВР ДЮСШ» гідно виступила на цих змаганнях.

Протягом всього сезону, який розпочався в вересні, команда ДЮСШ була в лідерах змагань. Команда сформована з вихованців районної ДЮСШ з сіл Іванковичі та Путрівка.

Зіграно останній матч другого кола з командою з м. Ржищів, в якому хлопці грали вдома і отримали впевнену перемогу  8-0. Ця звитяга, дозволила Васильківській команді посісти друге місце в першості Київської області  та завоювати срібні медалі.

Успіх наймолодшої команди дитячо-юнацької спортивної школи, дає надію, що вона буде рости в своїй майстерності та досягати наступних перемог.

Вітаємо тренера команди Осьмака Олександра Миколайовича та команду з срібними медалями першості Київської області з футболу!

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів