Тривають змагання, що приурочені до міжнародного дня студентського спорту та дня захисників і захисниць України

59

Днями відбулись фінальні ігри чемпіонату Києва з футзалу серед жіночих та чоловічих студентських команд. Організаторами змагань виступають Футбольна асоціація студентів Києва та Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

3 листопада в спорткомплексі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулись фінальні матчі серед жіночих команд. В боротьбі за третє місце зустрілись команди Київського університету Бориса Грінченка та господарів майданчика. Студентки НПУ ім. М.П. Драгоманова здобули впевнену перемогу та стали бронзовими призерами чемпіонату. Наступний матч зіграли команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного університету біоресурсів та природокористування України, в якому перемогли студентки КНУ ім. Т.Шевченка та отримали кубок чемпіонів. Відповідно команда НУБіП стала срібними призерами.

Вже наступного дня, 4 листопада, у спорткомплексі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» фінальні ігри зіграли чоловічі команди. За третє місце змагались команди Київського національного університету будівництва і архітектури та Національного університету біоресурсів та природокористування України. Матч завершився серією пенальті та перемогою команди КНУБА, яка отримала бронзові нагороди. За кубок чемпіонів боролись команди НПУ ім. М.П. Драгоманова та господарі залу. Напружений хід футбольного поєдинку визначив переможців – чемпіоном стала команда НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського», яку особисто привітав їх ректор Згуровський Михайло Захарович. Команда НПУ ім. М.П. Драгоманова стала срібним призером.

На нагородженні президент ФАСК Вадим Місюра та начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник привітали переможців та призерів змагань вручивши їм кубки та медалі, також були нагороджені найкращі гравці та тренери команд.Щиро вітаємо учасників чемпіонату та бажаємо їм сил, наснаги та незламного бойового духу. Адже деякі з учасників жіночих і чоловічих команд нині служать в лавах ЗСУ, борються за незалежність України. Дуже приємно, що незважаючи на важкі часи у країні, студентський спорт продовжує розвиватися.

Висловлюємо слова вдячності за гостинність ректорам Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Андрущенко Віктору Петровичу та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Згуровському Михайлу Захаровичу, колективу Футбольної асоціації студентів Києва, тренерам команд за талановиту спортивну молодь та їх зусилля задля розвитку спорту, і звичайно ж учасникам команд, які нині відстоюють незалежність України, її майбутнє.РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів