У Києві визначились чемпіони та призери десятих комплексних змагань з загальнокомандного багатоборства “Спалах”

1107

19 лютого в Київському медичному коледжі ім. П.І. Гаврося відбулись змагання з загальнофізичного багатоборства «Спалах». У цих спортивних змаганнях взяли участь команди закладів вищої освіти (технікумів, коледжів) міста Києва. Кожна команда складалась з двох спортсменів – юнака і дівчини.

Змагання з багатоборства проводились за сприянням Департаменту охорони здоров’я Виконавчого органу Київської міської Ради (КМДА), Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації, Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я та Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Учасників змагань привітала директорка Київського медичного коледжу ім. П.І.Гаврося Підмогильна Лідія Григорівна.

Учасникам змагань надійшло привітання від Голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, одного із засновників спортивних змагань «Спалах», мецената змагань Радуцького Михайла Борисовича.

І юнаки, і дівчата демонстрували неймовірну спритність в таких дисциплінах як човниковий біг 4х9 м, стрибок у довжину з місця, піднімання тулуба з положення лежачи. Крім того, юнаки демонстрували свої вміння у підтягуванні на поперечині, а дівчата, в свою чергу, у згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи.

Грамоти, кубки та цінні призи за перше місце отримала команда Київського медичного коледжу ім. П.І.Гаврося, друге місце посіли студенти Київського міського медичного коледжу та  третє місце вибороли студенти Київського коледжу легкої промисловості. 

Змагання проведені на високому спортивному і організаційному рівні.

Дякуємо колективу фізичного виховання Київського медичного коледжу ім. П.І.Гаврося під керівництвом директорки Лідії Григорівни Підмогильної за великий внесок у підготовку і організацію цього заходу.

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів