У Миколаєві визначили кращих спортсменів 2020 року

843

У понеділок, 28 грудня, в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів і тренерів, спортивних меценатів, ветеранів спорту 2020 року Миколаївській області «Лауреат спортивного року – 2020».

Вже традиційно кращих відзначали в номінаціях: «Кращий спортсмен 2020 року», «Краща спортсменка 2020 року», «Краща команда року», «Разом з олімпійцями», «Сильні духом», «Олімпійська надія», «Ветеран спорту», ​​«Кращий тренер року »,« За відданість справі ». Кращим спортсменом року 2020 визнано Кирила Царенко, учасника Чемпіонату Європи з велоспорту. Переможницею в номінації «Краща спортсменка року» стала Олена Буряк.

У номінації «Сильні духом» переможницею визначили триразову чемпіонку України серед юніорів та дворазову чемпіонку серед дорослих, дворазову переможницю фінальних змагань спартакіади «Повір у себе» 2020 року, володарку 4 бронзових нагород Чемпіонатів Європи з бадмінтону, кандидата в майстри спорту з бадмінтону, члена дефлімпійської збірної команди-2021 Софію Черноморову. У свою чергу, Дмитро Сергійчук став переможцем в номінації «Спортивна надія» 2020 року.

Переможцями номінації «За відданість справі» стали:

Олександр Кулішов – начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти України.

Володимир Шамин – директор Новоодеської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів