В Хмельницькій та Деражнянській ТГ пройшов районний етап Шкільних ігор

85

Цими вихідними у Хмельницькій та Деражнянській громадах у рамках проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» Шкільні ігри, що ініційований Президентом України, відбувся фінал 3-го етапу змагань з рухових активностей «Cool Games» та баскетболу 3х3.

За дорученням начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука – підтримати юних спортсменів завітав перший заступник, Віктор Паламарчук.

За підсумками змагань «COOL GAMES» у Деражнянській громаді чемпіонами та призерами стали:

І місце – команда Деражнянської МТГ;

ІІ місце – команда Городоцької ОТГ;

ІІІ місце – команда Антонінської ОТГ .

У Хмельницькій громаді за підсумками змагань серед юнаків 5-6 класів з баскетболу 3х3 переможцями та призерами стали:

ІІІ місце – команда Сатанівської ОТГ.

За результатами змагань серед дівчат 5-6 класів з баскетболу 3х3 переможцями та призерами стали: