В Києві розпочались зональні змагання XVIII літньої Універсіади України з футболу

271

16 травня у Києві відбулись перші ігри зональних змагань XVIII літньої Універсіади України з футболу серед чоловічих студентських команд.

Для участі в них зібрались 4 студентські команди з 3-х регіонів України: Чернігівської і Сумської областей та м. Києва. До складу команд входять 79 студентів, що представляють 10 закладів вищої освіти.

Першу гру розпочали команда Сумської області, яку представляє Сумський державний університет і команда Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ) м. Київ. В цій грі команда ДТЕУ була більш успішною і завершила гру з командою Сумської області з рахунком 5:0, з чим ми їх і вітаємо!

Другу гру зіграли команда Національного університету “Чернігівський колегіум” ім. Т.Г.Шевченка, що представляє Чернігівську область та команда Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП) м. Київ. З рахунком 1:0 перемогла команда Чернігівської області!

Загалом, гра була дуже насиченою та бадьорою, не дивлячись на дощову погоду!

Вітаємо команди з початком зональних змагань та бажаємо подальших успіхів у боротьбі за вихід до фінального кола змагань!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів