Відбулась першість столиці з баскетболу 3X3 серед студентів технікумів та коледжів

1193

13 лютого в спортивній залі Коледжу морського і річкового флоту Київського державного університету інфраструктури та технологій відбулась Першість з баскетболу 3х3 серед студентів столичних технікумів і коледжів.

Змагання урочисто відкрив та побажав учасникам чесної боротьби президент Асоціації ветеранів баскетболу України,  дворазовий чемпіон Європи та світу серед ветеранів, заслужений тренер України Володимир Карпухін.

Безпосередньо в змаганнях взяли участь юнацькі команди технікумів і коледжів столиці. Чоловічі баскетбольні команди з 15 столичних закладів освіти змагалися в чотирьох підгрупах. Долю ж головних нагород змагань вирішувала вісімка кращих, які посіли перші два місця в своїх підгрупах. 

В підсумку команди призери розташувалися таким чином: золоті нагороди завоювала команда Київського коледжу зв’язку, срібні нагороди вибороли студенти Київського оптико-механічного коледжу, бронзові нагороди отримала команда Коледжу морського і річкового флоту Київського державного університету інфраструктури та технологій.

Вітаємо переможців, призерів і учасників змагань та бажаємо і в подальшому удосконалювати свої вміння в баскетболі.

Дякуємо Федерації баскетболу Києва і Володимиру Карпухіну, керівнику фізичного виховання Коледжу морського і річкового флоту ДУІТ, за гарну організацію змагань та популяризацію баскетболу серед студентської молоді столиці!

Київське міське відділення Комітету з з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів