Волинський амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» виборов олімпійську ліцензію на Олімпіаду в Парижі

62

Волиняни Іван Банзерук і Олена Собчук вибороли для України ліцензію для участі в Олімпійських іграх у змаганнях змішаних марафонських естафет зі спортивної ходьби.

Змішана марафонська естафета зі спортивної ходьби – нова дисципліна легкої атлетики, яка дебютує цього року не лише на командних чемпіонатах світу, а й на Олімпійських іграх. І в Анталії якраз і розгорнулася боротьба за ліцензії у Париж-2024.

До складу команди входили двоє атлетів – чоловік і жінка. Вони долали марафонську дистанцію – 42.195 км. Чоловіки розпочинали естафету з 12.195 км, потім 10 км долали жінки, та ще по 10-кілометровому етапу чоловіки і жінки. 

Команди, які фінішували в числі перших 22-х, автоматично потрапляли на Олімпійські ігри в Париж. 

Команда, у складі волинян Олени Собчук та Івана Банзерука фінішувала восьмими (3:01:03 хв) і принесла Україні олімпійську ліцензію.

Вітаємо спортсменів і їх тренерів з успішним виступом на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, а волинського амбасадора Івана Банзерука чекаємо на обласному етапі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів