Вихованці ДЮСШ № 1 м. Білої Церкви стали переможцями та призерами Кубку світу з панкратіону

1515

З 30 листопада по 2 грудня у Будапешті проходив Кубок світу з панкратіону в рамках чемпіонату світу з кемпо UWSKF. У змаганнях приймали участь майже 1000 спортсменів з 10 країн світу у 10 розділах програми.

У змаганнях, в складі збірної команди України, брали участь спортсмени Київщини, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №1 м. Білої Церкви, які здобули дві золоті, 4 срібні та три бронзові нагороди.

Зокрема, Григор Іван, змагаючись у 6-ти розділах програми, виборов 4 срібні і дві бронзові нагороди, а Засуха Євгеній, виступаючи в 3-х розділах, завоював дві золоті і бронзову медалі.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України