Засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання ПТНЗ

1652

23 березня на базі Миколаївського професійного промислового ліцею відбулось  засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів. Його темою було «Формування ключових компетентностей національно-патріотичного виховання на уроках фізичної культури та в позаурочний час».

Відкрив засідання та привітав учасників Олександр Кулішов начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання  та спорту Міністерства освіти і науки України. Навчальний заклад презентувала Галина Гуревич, директор Миколаївського професійного промислового ліцею.  Керівник фізичного виховання Вознесенського професійного ліцею С. Кіпер виступив із доповіддю «Формування ключових компетентностей національно-патріотичного виховання на уроках фізичної культури та в позаурочний час».

Під час засідання збірні команди учнів І та ІІ курсів змагалися  у спортивно-масовому заході «Ігри патріотів», проведеному А. Медведєвим, керівником фізичного виховання та В. Трубичем, викладачем предмету «Захист вітчизни» Миколаївського професійного промислового ліцею.

Під час проведення «Круглого столу» Н. Маляран, спеціаліст І категорії Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з ФВС МОН акцентувала увагу фахівців фізичного виховання на новому типу навчання – навчання інноваційне, з метою підвищення рівня навчально-виховної роботи в закладах професійної освіти.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів