Засідання ради директорів фахової передвищої освіти на Волині

429

23 вересня на базі Закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» відбулось засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти. У засіданні взяла участь начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна. Сьогодні Україна переживає складний час і перед керівниками навчальних закладів постало чимало випробувань. Ректор Луцького педагогічного коледжу, голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Петро Бойчук у вступному слові інформував колег про організацію освітньої діяльності у закладі. 

Підсумував вступну кампанію, яка незважаючи на усі труднощі, була успішною – повністю виконане регіональне замовлення на усі спеціальності, а також значна кількість студентів зарахована на контрактну форму навчання. Серед актуальних питань, які розглянули учасники наради, – особливості навчання у воєнний період, акцентували увагу на внутрішній системі забезпечення якості освіти та науковій діяльності у закладах фахової передвищої освіти. 

Як член ради директорів начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін ознайомив присутніх з особливостями проведення спортивно-масових заходів під час воєнного стану.

Також присутні мали змогу ознайомитись із освітніми технологіями навчання студентів Луцького педагогічного коледжу на базі навчально-тренінгової лабораторії «Нова українська школа». По завершенню засідання затвердили план роботи та основні напрямки діяльності обласних методичних об’єднань закладів фахової передвищої освіти на 2022-2023 роки.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів