Змагання з футзалу серед команд ЗВО за програмою XV обласної Універсіади пройшли на Херсонщині

1286

На Херснощині, відповідно програми XV обласної Універсіади, були проведені змагання з футзалу серед команд закладів вищої освіти типу: коледж, технікум. Всього на І та ІІ етапах внутрівузівських змагань взяли участь 1046 студентів, а в зональних та фінальних змаганнях 173 спортсмена з 13 закладів вищої освіти.

Змагання в зоні № 2 відбулись 12 листопада в фізкультурно-оздоровчому комплексі «Гарт» м. Нова Каховка, а в зоні № 1 – з 12-го по 14-те листопада. Вирішальні ж фінальні змагання пройшли 19 листопада в спортивній залі Херсонського державного аграрного університету.

За результатами проведених ігор чемпіонами XV обласної Універсіади в змаганнях з футзалу стала команда юнаків Херсонського політехнічного коледжу, на ІІ місці курсанти Херсонського морського  коледжу рибної промисловості, а ІІІ місце здобули студенти Скадовського технікуму ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

На закритті змагань переможці і призери були нагороджені дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України