Змагання з шахів серед студентів коледжів пройшли у Вінниці

2622

 13-16 грудня 2018 року в м. Вінниця відбулися Спортивні ігри України серед студентів коледжів з шахів. Вісім областей України надали можливість збірним командам виступити за свій регіон на Всеукраїнських змаганнях.

Донецьку область представили студенти Бахмутського коледжу мистецтв ім. І. Карабиця (директор. Паржицький В. В.) у складі: Федорчук Роман, Савенко Микита, Дворянова Марія, Дмитрієва Євангеліна.

Напружені, але дуже цікаві видалися змагання у м. Вінниця. Студенти усіх команд демонстрували яскраві комбінацій, фантастичні задуми, блискучі ходи. Завдяки грамотним настановам, порадам тренерів – Сородумової Л. Б. та Леоненка Д. О. перед змаганнями, спортсмени збірної Донецької області посіли почесне третє місце, поступившись командам Вінницької (ІІ місце) та Львівської областей (І місце).

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає юних шахістів Бахмутського коледжу мистецтв ім. І. Карабиця та їх тренерів з перемогою, висловлює подяку директору навчального закладу Паржицькому В. В. за створення умов для навчання та занять спортом.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів